![](https://beauty-salon-fetiche.eu/wp-content/uploads/2024/01/Automat-System-Services-by-Skenteridis-Avraam-cache_2496407910.jpeg)
ROBOTICS MARKETING : ΤΟ AUTOMAT SYSTEM SERVICES ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΑΣ (by Skenteridis)
Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ / ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
α) ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΈΝΗ (δηλ. την Διαφήμιση) , β) ΤΗΝ ΜΗ ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ (Δημοσιότητα)
Σε πρώτη φάση ύστερα απο συζήτηση συμφωνήσαμε να ξεκινήσουμε με β) Δημοσιότητα.
Προτού ξεκινήσουμε πρέπει να θέσουμε/να ορίσουμε τους Στόχους μας
Για να πετύχουμε τους Στόχους μας, προτείνω την ακόλουθη Στρατηγική
ΕΡΓΑΛΕΙΑ δημιουργημένα που θα χρησιμοποιήσουμε
στο μέλλον θα δούμε και άλλα Εργαλεία όπως Event, κλπ
ΣΤΟΧΟΙ Marketing θα είναι
Μετρήσιμοι Στόχοι
1) Να πετύχουμε να φτάσουμε στο επίπεδο όπου τα Videos να έχουν αρκετές χιλιάδες Views το καθένα.
2) Δημοσιογράφοι απο κάποια μέσα να αναρτούν άρθρα δωρεάν ενώ στα μεγάλα ΜΜΕ να είσαι γνωστή στους δημοσιογράφους
3) στο Google να βρίσκει κανείς κάποια από τα άρθρα σου στην πρώτη σελίδα.
και ως Marketing Tricks, αν σε βολεύει, μετά 1 Μήνα 1) Δωρο ένα Κούρεμα ή PDF
Τα Videos αν και απλά θα αποτελούνται απο 3+1 βασικά μέρη, ώστε να επιτελούν τους Στόχους μας.
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
αφού γίνει 1 σύντομο Intro-Video ολίγων δευτερολέπτων, θα πρέπει να αναγράφει όλα τα Στοιχεία μας, να τονίζουμε το μοναδικό μας πλεονέκτημα, την διεύθυνση Ιστοσελίδας μας, το τηλεφωνο, λογότυπο και το Ονομα σου , δυνατόν με εντυπωσιακό τρόπο. (θα το αναβαθμίζουμε απο καιρό σε καιρό)
θα είναι το κύριο μέρος των Videos ανάλογα με το θέμα το οποίο το έχουμε προσδιορίσει στην αρχή βάση του προγράμματος. Δες επίσης Θεματολογία. Είναι με λίγα λόγια το μεταβλητό μέρος του κάθε Βίντεο, που θα πρέπει να είναι ομιλών (όχι τα απλά που έκανες ως τώρα, χωρίς να εξηγείς)
θα αποτελείται από ενα σύνολο 4-5-7 μικρότερων Videos Testimonials, δηλαδή τι λένε οι άλλοι πελάτες για την εταιρεία σου δηλαδή το κομμωτήριο σου και την δουλειά σου, ετσι ολίγων δευτερολέπτων ο καθένας, αφού θα παρουσιάζω-εις ή εκφωνώ-είς την Ερώτηση που θα απαντάνε.
Παρουσίαση του Slogan.
Αρα είναι καλά να βγάλουμε ένα Slogan πρώτα που θα τονίζει ή το πλεονέκτημά σου ή την επιχείρηση και υπηρεσίες σου. (το δυνατόν με λιγότερες λέξεις)
Τα άρθρα θα είναι το γραπτό μέρος μιας Θεματολογίας που θα επιλέγουμε, Δες Θεματολογία ή θα δημιουργείται ύστερα απο Video ή ύστερα απο Συνέντευξη, ανάλογα τι θα συμφωνούμε κάθε φορά.
Σε καθε άρθρο θα έχουμε
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
Θα επιλέγω ή επιλέγουμε έναν ελκυστικό Τίτλο, μπορώ να κάνω και έρευνα για πιο ελκυστικό τίτλο, όμως επειδή κοστίζει κάτι σε χρόνο άρα και σε χρήμα , δεν θα ήθελα στην παρούσα φάση να σε χρεώνω έστ και λίγο, για αυτά.
Θα επιλέγω – ουμε την κύρια κεντρική φωτογραφία και κάποιες άλλες για το περιεχόμενο καθώς και με αντιστοιχα Βίντεο (Λινκς).
Εδώ θα αναπτύσουμε το κυρίως θέμα, αφού ενημερώνω με κάποια εισαγωγικά περι τίνος πρόκειται.
Το κυρίως θέμα είναι η απομαγνητοφώνηση από το Βίντεο ή Συνέντευξη που έχουμε κάνει και όπου χρειάζεται με κάποιες εξηγήσεις.
Εδώ στο Τέλος του Άρθρου, θα έχουμε Παραμπομπές με
α) Βιογραφικό ή Λίγα Λόγια για σένα
β) Στοιχεία Επιχείρησης σου, όπως έχουμε με αναγραφή στο πρώτο μέρος των Videos (την διεύθυνση Ιστοσελίδας μας, το τηλέφωνο, λογότυπο και το Όνομα σου)
Οι Συνεντεύξεις θα είναι κανονικά Videos, όπου θα μιλάμε για ένα συγκεκριμένο θέμα (ακόμη και μη σχετικό με το επάγγελμά σου) , αλλά ο στόχος θα είναι να το συνδέουμε και να παρουσιάζουμε όλα τα υπόλοιπα μέρη όπως εχουμε στα VIDEOS. Δες και Θεματολογία.
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
Προτού κάνουμε την Συνέντευξη, αναλυτικά θα ετοιμάσω τις Ερωτήσεις (ΑΡΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Προετοιμασία – ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ), θα σου τις στέλνω μερικές μέρες πριν οσο θα χρειάζεσαι να τις δεις και να σκεφτείς τι θα μπορούσες να απαντήσεις.
Εδώ θα καταγράψω την Συνέντευξη που θα κάνουμε είτε στο Κομμωτήριο είτε και μέσω ΖΟΟΜ (διότι μπορεί να χρειάζεται να μας ενημερώσεις / εξηγήσεις για κάποια άλλα βίντεο που ήδη θα έχουμε τι κάνετε).
Θα βασίζεται σε μια Σειρά Θεμάτων που θα έχουμε αναπτύξει (Θεματολογία). Οπότε θα πρέπει πριν να δουμε την Θεματολογία μας.
Θα προσθέσουμε στο Video , στην Συνέντευξη
Θα γίνουν οι εξής διεργασίες, αφού γίνει το κεντρικό βίντεο.
Οι Συνεντεύξεις θα είναι κανονικά Videos, όπου θα μιλάμε για ένα συγκεκριμένο θέμα (ακόμη και μη σχετικό με το επάγγελμά σου) , αλλά ο στόχος θα είναι να το συνδέουμε και να παρουσιάζουμε όλα τα υπόλοιπα μέρη όπως εχουμε στα VIDEOS. Δες και Θεματολογία.
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
Προτού κάνουμε την Συνέντευξη, αναλυτικά θα ετοιμάσω τις Ερωτήσεις (ΑΡΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Προετοιμασία – ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ), θα σου τις στέλνω μερικές μέρες πριν οσο θα χρειάζεσαι να τις δεις και να σκεφτείς τι θα μπορούσες να απαντήσεις.
Εδώ θα καταγράψω την Συνέντευξη που θα κάνουμε είτε στο Κομμωτήριο είτε και μέσω ΖΟΟΜ (διότι μπορεί να χρειάζεται να μας ενημερώσεις / εξηγήσεις για κάποια άλλα βίντεο που ήδη θα έχουμε τι κάνετε).
Θα βασίζεται σε μια Σειρά Θεμάτων που θα έχουμε αναπτύξει (Θεματολογία). Οπότε θα πρέπει πριν να δουμε την Θεματολογία μας.
Θα προσθέσουμε στο Video , στην Συνέντευξη
Θα γίνουν οι εξής διεργασίες, αφού γίνει το κεντρικό βίντεο.
Τα Videos αν και απλά θα αποτελούνται απο 3+1 βασικά μέρη, ώστε να επιτελούν τους Στόχους μας.
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
αφού γίνει 1 σύντομο Intro-Video ολίγων δευτερολέπτων, θα πρέπει να αναγράφει όλα τα Στοιχεία μας, να τονίζουμε το μοναδικό μας πλεονέκτημα, την διεύθυνση Ιστοσελίδας μας, το τηλεφωνο, λογότυπο και το Ονομα σου , δυνατόν με εντυπωσιακό τρόπο. (θα το αναβαθμίζουμε απο καιρό σε καιρό)
θα είναι το κύριο μέρος των Videos ανάλογα με το θέμα το οποίο το έχουμε προσδιορίσει στην αρχή βάση του προγράμματος. Δες επίσης Θεματολογία. Είναι με λίγα λόγια το μεταβλητό μέρος του κάθε Βίντεο, που θα πρέπει να είναι ομιλών (όχι τα απλά που έκανες ως τώρα, χωρίς να εξηγείς)
θα αποτελείται από ενα σύνολο 4-5-7 μικρότερων Videos Testimonials, δηλαδή τι λένε οι άλλοι πελάτες για την εταιρεία σου δηλαδή το κομμωτήριο σου και την δουλειά σου, ετσι ολίγων δευτερολέπτων ο καθένας, αφού θα παρουσιάζω-εις ή εκφωνώ-είς την Ερώτηση που θα απαντάνε.
Παρουσίαση του Slogan.
Αρα είναι καλά να βγάλουμε ένα Slogan πρώτα που θα τονίζει ή το πλεονέκτημά σου ή την επιχείρηση και υπηρεσίες σου. (το δυνατόν με λιγότερες λέξεις)
Τα άρθρα θα είναι το γραπτό μέρος μιας Θεματολογίας που θα επιλέγουμε, Δες Θεματολογία ή θα δημιουργείται ύστερα απο Video ή ύστερα απο Συνέντευξη, ανάλογα τι θα συμφωνούμε κάθε φορά.
Σε καθε άρθρο θα έχουμε
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
Θα επιλέγω ή επιλέγουμε έναν ελκυστικό Τίτλο, μπορώ να κάνω και έρευνα για πιο ελκυστικό τίτλο, όμως επειδή κοστίζει κάτι σε χρόνο άρα και σε χρήμα , δεν θα ήθελα στην παρούσα φάση να σε χρεώνω έστ και λίγο, για αυτά.
Θα επιλέγω – ουμε την κύρια κεντρική φωτογραφία και κάποιες άλλες για το περιεχόμενο καθώς και με αντιστοιχα Βίντεο (Λινκς).
Εδώ θα αναπτύσουμε το κυρίως θέμα, αφού ενημερώνω με κάποια εισαγωγικά περι τίνος πρόκειται.
Το κυρίως θέμα είναι η απομαγνητοφώνηση από το Βίντεο ή Συνέντευξη που έχουμε κάνει και όπου χρειάζεται με κάποιες εξηγήσεις.
Εδώ στο Τέλος του Άρθρου, θα έχουμε Παραμπομπές με
α) Βιογραφικό ή Λίγα Λόγια για σένα
β) Στοιχεία Επιχείρησης σου, όπως έχουμε με αναγραφή στο πρώτο μέρος των Videos (την διεύθυνση Ιστοσελίδας μας, το τηλέφωνο, λογότυπο και το Όνομα σου)
Οι Συνεντεύξεις θα είναι κανονικά Videos, όπου θα μιλάμε για ένα συγκεκριμένο θέμα (ακόμη και μη σχετικό με το επάγγελμά σου) , αλλά ο στόχος θα είναι να το συνδέουμε και να παρουσιάζουμε όλα τα υπόλοιπα μέρη όπως εχουμε στα VIDEOS. Δες και Θεματολογία.
κάνε κλικ στο παρακάτω στα βελακια να δεις το περιεχόμενο
Προτού κάνουμε την Συνέντευξη, αναλυτικά θα ετοιμάσω τις Ερωτήσεις (ΑΡΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Προετοιμασία – ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ), θα σου τις στέλνω μερικές μέρες πριν οσο θα χρειάζεσαι να τις δεις και να σκεφτείς τι θα μπορούσες να απαντήσεις.
Εδώ θα καταγράψω την Συνέντευξη που θα κάνουμε είτε στο Κομμωτήριο είτε και μέσω ΖΟΟΜ (διότι μπορεί να χρειάζεται να μας ενημερώσεις / εξηγήσεις για κάποια άλλα βίντεο που ήδη θα έχουμε τι κάνετε).
Θα βασίζεται σε μια Σειρά Θεμάτων που θα έχουμε αναπτύξει (Θεματολογία). Οπότε θα πρέπει πριν να δουμε την Θεματολογία μας.
Θα προσθέσουμε στο Video , στην Συνέντευξη
Θα γίνουν οι εξής διεργασίες, αφού γίνει το κεντρικό βίντεο.
ROBOTICS MARKETING : ΤΟ AUTOMAT SYSTEM SERVICES ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΑΣ (by Skenteridis)
”Ως Λογιστής χωρίς την Αυτοματοποίηση δεν θα τα κατάφερνα. Το αποτέλεσμα? Υπερδιπλασιασμός Τζίρου, Λιγότερα email, λιγότερα τηλεφωνήματα και 30 ώρες την εβδομάδα για όλους τους εργαζόμενους. Λιγότερο άγχος
Ίδιο επίπεδο γνώσης
Περισσότερος χρόνος για συμβουλές ”
”Μπορώ και πάλι να αφοσιώνομαι πλήρως με την φροντίδα των ασθενών. Το αποτέλεσμα? 1075% περισσότερα Ερωτηματολόγια/Πελατεία, 113 μέρες λιγότερη εργασία/έτος, για όλους τους εργαζόμενους. Όλα οργανωμένα και συμβατά με το GDPR
Οι εργαζόμενοι είναι ανακουφισμένοι
Πιο σύντομες συνομιλίες ”
”Όλοι χρειάζονται μια επαναλήψιμη διαδικασία αυτοματοποιημένα. Το αποτέλεσμα? Υπερδιπλασιασμός Νέων Συμβάσεων και Τζίρου, 4ήμερη εργασία. Απαλλαγή απο αγχωτικές εργασίες και εργασίες εντάσεως χρόνου απασχόλησης. Όλα συμβατά με το GDPR και την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία
Ώρα για οικογένεια και χόμπι.
Πλέον Μόνο ονειρεμένοι πελάτες. ”
”Είμαι τελείως ηλίθιος. Ξεκίνησα να χρησιμοποιώ την Αυτοματοποίηση μόλις πέρυσι. Το αποτέλεσμα? είναι πολύ όμορφο για να είναι αληθινό. 6Εκατομμύρια περισσότερα στους 6 πρώτους μήνες, 253 Πελάτες/Εβδ. χιλιάδες Αξιολογήσεις, πρώτος στο Google και διεθνή επιχείρηση Franchising. Απαιτούνται λιγότερα μέτρα διαφήμισης, κλιμάκωση χωρίς νέους υπαλλήλους, γρήγορη εκκίνηση συνεργάτη franchise ”
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ – ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
Όπως Τι είναι – Πως λειτουργεί – …….. δεκάδες ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
Ο δικηγόρος Δρ. Stephan Gärtner θεωρείται Η κορυφή στην προστασία δεδομένων στον γερμανόφωνο και ευρωπαϊκό κόσμο. Είναι επίσης και υπεύθυνος προστασίας δεδομένων στο Πρόγραμμα Αυτοματοποίησης της Ακαδημίας Αυτοματισμού Κ.Τ. από το 2018 και διασφαλίζει την πλήρη νομική προστασία όλων των χρηστών της Αυτοματοποίησης και του Προγραμματισμού.
όλη η ομάδα ανακουφίστηκε αισθητά.
του αρέσει να αναλαμβάνει κουραστικές, επαναλαμβανόμενες εργασίες.
δίνει στην ομάδα πολύτιμο χρόνο για τις βασικές εργασίες.
που διευκολύνει την ψηφιοποίηση για τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις αλλά και τις μεγάλες και έτσι εξασφαλίζει θέσεις εργασίας.
διασφαλίζει ότι η ψηφιακή συνεργασία λειτουργεί ομαλά και είναι διασκεδαστική.
διευκόλυνε μια επιτυχημένη κουλτούρα γραφείου στο σπίτι.
μια εξαιρετική και ταυτόχρονα εύκολη στα νεύρα εκπαίδευση νέων συναδέλφων.
εξασφαλίζει τον ακριβή χρόνο κλεισίματος. (Μόνο ο ίδιος ο Klicky δουλεύει 24/7.)
καθιστά τις μικρές και μεσαίες ή μεγάλες επιχειρήσεις ιδιαίτερα ελκυστικούς εργοδότες.
είναι ένας πραγματικός δολοφόνος του στρες.
επιτρέπει μια υγιή ισορροπία επαγγελματικής και προσωπικής ζωής.
Έχουμε ένα χρονικό διάστημα δύο έως τριών ετών για να διασφαλίσουμε την ανταγωνιστικότητα των μικρομεσαίων εταιρειών μας στη Ελλάδα και την Κύπρο μας – τον πυλώνα της ευημερίας μας.
Θα θέλαμε να συμβάλουμε σε αυτό. Αποτελείται απο:
– Aπλές αλλά εξαιρετικά Aποτελεσματικές λύσεις Aυτοματισμού,
– την Kορυφαία Tεχνολογία Aυτοματισμού Eπιχειρήσεων Παγκόσμια που Κατασκευάζεται στη Γερμανία,
– την Εκπαίδευση ελίτ ειδικών για Ψηφιοποίηση και Αυτοματισμό σε μεγάλες, μεσαίες και μικρές επιχειρήσεις στην Ακαδημία Αυτοματισμού K.T. στην Γερμανία και στην Ελλάδα/Κύπρο προς το παρόν από τον Ίδιο τον Αβραάμ Σκεντερίδη και το VIP ONLINE UNIVERSITY .
Αποστολή μας είναι να ελευθερώσουμε ανθρώπους σαν εσάς και τις σπουδαίες ομάδες σας σε μικρές , μεσαίες ή μεγάλες εταιρείες – να κάνουν ό,τι έχει μεγαλύτερη σημασία για την επιχείρηση σας και να επικεντρωθείτε στα σημαντικά έργα μέσω του έξυπνου αυτοματισμού.
Από τεχνίτες μέχρι φορολογικούς συμβούλους και αγρότες: Όλο και περισσότερες στην Γερμανία ήδη εταιρείες, επαγγελματίες, αγρότες κλπ, αυτοματοποιούνται με το Πρόγραμμα Αυτοματοποίησης και έτσι επιτυγχάνουν εντυπωσιακά αποτελέσματα.
Ο Στόχος μου όμως δεν είναι η Γερμανία όπου υπάρχουν και άλλα άτομα εκεί και βοηθούν σε αυτό το έργο, αλλά η Ελλάδα μας και οι Ελληνικές Εταιρίες να προλάβουν να γίνουν ανταγωνιστικές, κερδοφόρες και πρωτοπόρες και να διαδραματίσουμε τον παγκόσμιο Ρόλο που μας αξίζει.
Είμαστε εδώ για εσάς αν θέλετε να γίνετε κι εσείς μέρος του!
Αβραάμ Σκεντερίδης
Οικονομολόγος – Robotics & Automatic Online Marketer
VIP ONLINE UNIVERSITY
Πως αυτοματοποιημέναμπορείς να κερδίζεις Νέους Πελάτες κ Συνεργάτες Παγκόσμια, Onlineκαι χωρίς να είσαι παρόν, 24ώρες το 24ωρο όλο τον Χρόνο
Πως μπορείς να εφαρμόσεις στην Επιχείρηση σου Τεχνικές που εφαρμόζουν οι Πολυεθνικές σε θέματα Marketing και να γίνεις από τους Πρωτοπόρους στον Τομέα σου
Πως μπορεί να εφαρμοστείστην δική σου Εταιρεία δηλ. θα σε ενημερώσω μάλιστα προσωποποιημένα καθώς και ποιές Προυποθέσεις απαιτούνται
ΔΩΡΕΑΝ Online Event με τον Αβραάμ Σκεντερίδη
Αυστηρά περιορισμένες θέσεις! – Η Εγγραφή είναι Δωρεάν!